Loading...

O nas

Witaj w MIOBIO, czyli miejscu, które powstało z myślą o Tobie.

Jeśli czujesz, że chcesz zrobić coś dla siebie i zadbać nie tylko o swoje ciało, ale także duszę, lub po prostu potrzebujesz odetchnąć, nabrać sił, „wyłączyć się” na moment, znaleźć spokój, wyciszenie, już od razu mogę Ci powiedzieć, że zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu.

MIOBIO to gabinet odnowy biologicznej, w którym podchodzimy holistycznie i indywidualnie do każdej osoby. Harmonia duszy, ciała i umysłu to hasło przewodnie, które towarzyszy nam każdego dnia od pierwszego dnia istnienia tego miejsca.

Oferujemy szeroki wachlarz usług relaksacyjnych, wspomagających modelowanie sylwetki, a także zdrowotnych.

Poznaj nas

Milena Dybiec

właścicielka i założycielka Gabinetu Odnowy Biologicznej MIOBIO, terapeutka spa, masażystka, instruktorka odnowy biologicznej

Nazywam się Milena Dybiec i jestem ogromnie dumna z tego, że mogę wreszcie swoje skryte marzenia realizować dzięki tej firmie i dzięki temu choć w małym stopniu móc umilić świat innym osobom. 

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką posiadającą ukończony kurs leczenia skolioz idiopatycznych metodą FED, posiadam także dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista- dzięki temu kierunkowi nauczyłam się dyscypliny i zorganizowania, co znacznie ułatwia mi prowadzenie firmy. Podczas studiów zrozumiałam jak ważna jest profilaktyka i promocja zdrowia i jak bardzo możemy zmienić swoje życie na lepsze utrwalając prawidłowe wzorce zdrowego stylu życia. Edukowanie w tym temacie innych stało się moją misją. Z tego powodu zaczęłam uczestniczyć w licznych kursach z zakresu odnowy biologicznej i wciąż staram się poszerzać swój warsztat pracy biorąc udział w licznych szkoleniach związanych przede wszystkim z tematyką Spa&Wellness. Ukończyłam kurs terapeuty spa (obejmujący liczne masaże, a także zabiegi regeneracyjno-kosmetyczne m.in.: masaż relaksacyjny z aromaterapią, masaż twarzy, masaż gorącymi kamieniami, czekoladą, bańką chińską, body wrapping), kurs masażu balijskiego, ajurwedyjskiego, Access Bars, Access Facelift, kinesiotapingu estetycznego. Z każdym kolejnym etapem mojego rozwoju w temacie odnowy biologicznej czułam coraz większą potrzebę, by coraz bardziej zagłębiać swoją wiedzę, aby móc dzielić się tą wiedzą w przyszłości z innymi, dlatego zostałam Instruktorem Odnowy Biologicznej. Dodatkowo, jak pewnie większość kobiet interesuję się nowinkami ze świata mody i urody, co skłoniło mnie do ukończenia kursów wizażu oraz analizy kolorystycznej. Moje serce pozostaje jednak przede wszystkim przy upiększaniu wnętrza, dlatego możliwe, że gdy to czytasz, właśnie planuję wprowadzenie nowej usługi mającej na celu zapewnienie wewnętrznego dobrostanu moich klientek i klientów. Zawsze staram się być na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na rynku spa&wellness, ponieważ pragnę, aby MIOBIO było dla Was oazą spokoju, Waszym bezpiecznym miejscem, do którego chcecie wracać, w którym możecie odpocząć, zregenerować się i w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tworzę to miejsce dla Was, bo wiem, jak tego potrzebujecie i zdaję sobie sprawę, że niektórzy wciąż mają blokadę, by się przełamać i odwiedzić takie miejsce, ale postaram się to zmienić i pokazać, że można być dobrym dla siebie, swojego ciała, swojej duszy. Zapraszam Cię serdecznie, bo zasługujesz na to by czuć dobrostan zarówno fizyczny jak I psychiczny. Prawda?

Grzegorz Rusek

masażysta

Mam na imię Grzegorz, praktykuję masaż terapeutyczny i relaksacyjny. Moja przygoda z terpią manualną rozpoczęła się wiele lat temu gdy podczas trenowania sportu walki jakim jest brazylijskie jiu-jitsu, doznałem licznych kontuzji. Dolegliwości z tym związane, wspomagałem terapią manualną, która dawała szybką ulgę i przywracała do pełnej sprawności. Przekonawszy się o skuteczności terapii manualnej w 2020 roku uzyskałem państwowy dyplom technika masażysty. Specjalizuję się w masażu relaksacyjnym, tajskim i Lomi-Lomi, który w wyjątkowy sposób zapewnia odprężenie i zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego, pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy i ciała. Dodatkowo prowadzę zajęcia z ćwiczeń dla osób z problemami kręgosłupa i wadami postawy. Mimo skończonych 50 lat cieszę się niesłabnącą teżyzną fizyczną, dzięki treningom brazylijskiego jiu-jitsy, od 2 lat jestem trenerem z nadanym mi purpurowym pasem, od dziecka uwielbiam pływać, tańczyć, ze sportów zimowych uprawiam narciarstwo. Jestem osobą uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do życia, wciąż poszukującą nowych wyzwań.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji